De MAN TGX van van den Brink met BUFFL interieur
Bij van den Brink hadden ze een speciaal project voor ons. Hun MAN TGX compleet aanpakken en stijlen naar hun wens. Het resultaat spreekt voor zich.
De complete cabine is omgebuffeld. Van de geknoopte hemel met 2 rode en 2 witte spots tot aan de nieuw gelegde vloer. De zij- en achterhemel zijn vlak bekleed. Voor de achterwand is gekozen voor half geknoopt, half vlak met een gloednieuwe smart tv verzonken in de zijwand. Er is gekozen voor nieuwe bruine zijgordijnen, voorraamstrook met franjes en een bruin tussengordijn.
De stoelen zijn opnieuw bekleed met echt leder. Er is een compleet nieuwe achterkast ingebouwd die mee bekleed is in de stijl van de rest van het interieur. Deze kast is uitgerust met extra speakers aan de onderzijde. Ook zijn er nieuwe geknoopte onderplaten voor zowel de voor- als de achterkast aangebracht. Als laatste zijn de deurpanelen aangepakt. Deze zijn vlak bekleed in dezelfde stijl als de stoelen. Alle verlichting in de cabine is voorzien van RGB verlichting.
Bekijk hieronder alle foto’s van het interieur van deze MAN TGX.