Scania R Next Gen van Floris van Assche – rood, stijlvol en tot in detail afgewerkt
Voor Floris van Assche hebben we deze Scania R Next Gen voorzien van een indrukwekkende interieurupgrade. De geknoopte hemel met witte en rode spots zorgt direct voor sfeer, terwijl de achter- en zijhemels vlak zijn bekleed voor een strak contrast. De achter- en zijwanden combineren vlak en geknoopt werk, inclusief een verlicht V8-logo als blikvanger.
Verder is de truck uitgerust met een compleet nieuwe gordijnenset, verlichte stoelframes en een nieuw ingelegde vloer. Het bovenbed is geknoopt met een verlicht logo, en ook de voorkast kreeg extra aandacht: bekleed met een geknoopte onderplaat, voorzien van twee schemerlampen, ledpunten én een 3D-tekst op de bril. De bovenzijde van het dashboard is opnieuw bekleed, en met het nieuwe audiopakket klinkt het net zo goed als het eruitziet.
De afwerking? Rode Deense pluche details, extra verlichting én een zwart gespoten onderlijn maken dit geheel tot een uitgesproken en perfect uitgebalanceerd interieur.
Bekijk de foto’s van de Scania R Next Gen van Floris van Assche